moje motto

Szczęście nie zależy od rzeczy zewnętrznych, ale od sposobu w jaki je widzimy.

Lew Tołstoj

98%

ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW

16

lat
doświadczenia
kamienie-ulozone-w-wieze
moje doświadczenie

Człowiek, w całej swej istocie, jest dla mnie najbardziej interesującym zjawiskiem.

Od zawsze czułam że moją ścieżką jest towarzyszenie ludziom w ich drodze do równowagi. Zanim jednak mogłam zabrać się za udzielanie wsparcia innym – potrzebowałam nauczyć się kontaktować ze sobą i towarzyszyć sobie.

W tej chwili śmiało wychodzę na zewnątrz by dzielić się swoimi zasobami.

Uwielbiam ludzi i to powoduje że człowiek, w całej swej istocie, jest dla mnie najbardziej interesującym zjawiskiem.

dorota
o mnie

W swojej pracy poruszam się w obszarze czterech aspektów:

  • ciała,
  • umysłu,
  • emocji,
  • i ducha.

Pracuję przede wszystkim metodą TRE®, prowadzę psychoterapię indywidualną w nurcie Core Energetics.  Towarzyszę przy przechodzeniu i uwalnianiu emocji wg autorskiego programu „Czuję bo chcę”. Wykonuję masaże, dobierając je starannie  do konkretnych potrzeb klientów. Fascynuje mnie naturoterapia, a w szczególności ogromna możliwość stosowania ziół. Zioła wykorzystuję  w kosmetyce, kuchni, i tworzę z nich osobistą apteczkę.

Pracuję z klientami w Kielcach, w moich ukochanych Przymiarkach oraz on–line. Prowadzę warsztaty wyjazdowe w Polsce i za granicą.

opinie klientów

Poznałam TRE® kiedy byłam aktywna zawodowo oraz mamą trójki małych dzieci. Z trudem mieściłam wszystkie obowiązki w rytmie dnia, a swoje potrzeby stawiałam na końcu. Praktyka TRE® dała mi wolność od potrzeby ciągłej kontroli, nauczyła mnie skupienia na tu i teraz, odpuszczania. Zwiększyła moją świadomość siebie i swojego ciała, była formą wsparcia i odpoczynku, która nie wymaga wypowiadania słów ani werbalizowanie myśli. Dzięki TRE® potrafię oczyścić ciało i uspokoić umysł, a także pomieścić  trudne emocje. Początkowo uczestniczyłam w sesjach indywidualnych, potem grupowych, teraz praktykuję w domu. Świadomość, że mam TRE® jako swoją metodę na trudności dodaje mi pewności siebie, odwagi i radości.

Kasia