Przymiarki 7 to przysiółek w zachodniej części Świętokrzyskiego, gdzie cisza i spokój, i las i świerszcze i mały domeczek, w którym – po przekroczeniu progu – dzieje się magia.

przymiarki-dom

Moje doświadczenie mówi mi, że warto by było, aby każdy człowiek raz w miesiącu, albo choć raz na kwartał oddalił się na co najmniej trzy dni od tego, w czym przebywa na co dzień. Nie musi  zaraz zamieszkać na pustyni. Chodzi o to, aby poprzebywać w miejscu, które będzie sprzyjać wyciszeniu, ułatwi kontakt ze sobą. Pozwoli na relaks. A jeśli byłaby taka potrzeba, da możliwość spędzenia czasu koło kogoś, kto będzie  w tych dniach nienachalnie uczestniczył.
Jeśli ktoś z moich klientów lub przyjaciół klientów czuje potrzebę tego, o czym napisałam, zachęcam do przyjazdu do Przymiarek 7.

W malutkim, starym, drewnianym domku, który stoi pod lasem niemal samotnie, jest dostateczna ilość miejsca,  aby  móc spędzić w nim swój „turnus”. Pomimo warunków trochę surowych i jeszcze nie do końca poprowadzonych remontów,  jest bardzo przytulnie.

Turnus trwa od czwartku do niedzieli (lub krócej na „zwykły” pobyt). Można przyjechać solo lub z kimś bliskim.

Proponuję kilka  wariantów pobytu:

1. TOTALNE ODOSOBNIENIE 

Oddam domek do całkowitej  dyspozycji i gość samodzielnie zadba o siebie, swój komfort oraz dom.  W lodówce będzie czekała zupa, aby nie trzeba było zaczynać od razu od gotowania. Natomiast na blacie w kuchni gość znajdzie pachnący,  świeżo upieczony chleb.

Cena za ten wariant (pobyt 3 doby) to  600 zł/osobę.

2. CZĘŚCIOWE ODOSOBNIENIE

Będę mieszkać razem z gościem  i o niego zadbam; będę gotować pyszne i wegetariańskie potrawy.

W dniu przyjazdu poprowadzę przed snem Jogę Nidrę (ok. 40 min), w piątek  pokażę na czym polega metoda TRE®, w sobotę natomiast ukoję ciało masażem Lomi Lomi Nui lub Masażem Ziołowym, poprzedzonym ziołowym pilingiem. Jeśli ktoś nie przepada za masażami, może wybrać  zabieg Access Bars® .

Przy wyborze tej opcji pobyt zacznie się  obiadokolacją o godzinie 17.00. Można przyjechać chwilę wcześniej i się rozgościć. Skończy się w niedzielę śniadaniem. Wyjazd może nastąpić w porze południowej lub później – do uzgodnienia. 

Cena za ten wariant pobytu to 800 zł/ osobę (pobyt 3 doby).

3. REKONWALESCENCJA

Bywa niejednokrotnie, że z różnych naszych życiowych kreacji wychodzimy poobijani. Nie mamy siły na nic, nic nas nie cieszy. Najchętniej nie wychodzilibyśmy spod kołdry. Jednak przychodzi chwila, że bardzo chcemy wrócić do żywych, ale niekoniecznie sobie sam z tym radzimy.

Jeśli są osoby w takim stanie i zdecydują się na skorzystanie z pomocy, wsparcia i towarzystwo w podróży do równowagi, do żywotności  – zapraszam. Potrafię o to zadbać. Taką umiejętność dało mi osobiste przeżycie wielu trudnych historii – jestem praktykiem, nie teoretykiem, choć i teoria nie jest mi obca.

Zatem pobyt przewiduję na minimum dwa, optymalnie trzy tygodnie. Poza zdrowym, alkalicznym jedzeniem, będę serwować zioła dodające sił, budujące optymizm, spokój wewnętrzny. W ciągu trzech tygodni zrobię 4 sesje Access Bars®, 3 Ziołowe Masaże, 3 sesje TRE®. Poranki poświęcimy świadomemu oddechowi. W trakcie pobytu mogę słuchać  lub wspólnie milczeć; także dzielić się swoim doświadczeniem – to zależy od potrzeby.

Tutaj, w Przymiarkach można przymierzyć się do nowego życia. Jestem pewna, że każda osoba wyjedzie stąd odmieniona.

Cena za pobyt trzytygodniowy – 4300 zł

Cena za pobyt dwutygodniowy – 3500 zł (w tym 3 sesje Access Bars®, 2 Ziołowe Masaże, 2 sesje TRE®)

4. POBYTY CAŁODNIOWE LUB KILKUGODZINNE ORAZ WARSZTATY                                                                                         

Uzgadniam indywidualnie.